rajmund_pollak.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
rajmund_pollak.blog.bielsko.pl/rss
« strona główna


Nie będę głosował na Bronisława Komorowskiego, bo Polska powinna mieć lepszego Prezydenta!


Uzasadnienie:

1.Komorowski nie zażądał od Rosji w dniu 10.04.2010roku uczynienia miejsca śmierci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i 95 innych znakomitych Polaków, terenem eksterytorialnym aż do czasu zakończenia śledztwa dotyczącego prawdziwych przyczyn tragedii!
2. Ówczesny Marszałek Sejmu nie zażądał dopuszczenia przez Rosję na lotnisko w Smoleńsku międzynarodowych, niezależnych ekspertów z NATO!
3. Jako Marszałek Sejmu RP nie zaprotestował oficjalnie przeciw utrudnianiu polskim dziennikarzom dostępu do miejsca niewyjaśnionych dotąd przyczyn unicestwienia wielu przedstawicieli elit Rzeczpospolitej!
4. Jako Marszałek Sejmu RP nie zaprotestował przeciw nieszczeniu przez Rosjan dowodów nowej zbrodni bezczeszczenia i okradania ciał poległych pod Smoleńskiem w dniu 10.04.2010r.
5. Jako wpływowy polityk PO nie zaprotestował przeciw perfidnym rosyjskim prowokacjom polegającym na niezgodnym z rzeczywistością wpisywaniem nazwisk na niektórych trumnach poległych, co narażało rodziny tragicznie zmarłych na ból i traume ekshumacji oraz ponowne identyfikacje!
6. Bronisław Komorowski jako Prezydent R.P. nie był prezydentem wszystkich Polaków lecz tylko stronnikiem Politycznych Oszustów z koalicji PO-PSL, odm którego odciął się w kampanii wyborczej nawet dotychczas wiernopoddańczy PSL asygnując do wyścigu o Pałac Prezydencki własnego kandydata!
7. Jako Prezydent R.P. przedłużył kobietom wiek emerytalny o 7 lat , a mężczyznom o 2 lata, pod cynicznym hasłem "równości" płci każąc wszystkim Polakom pracować do 67 roku życia, lub być bezrobotnym w wieku od 65 do 67 roku życia!
8. Szereg razy Bronisław Komorowski wykazał się brakiem znajomości ortografii ojczystego języka, a moim zdaniem od Prezydenta R.P. należy wymagać znajomości języka polskiego co najmniej na poziomie egzaminu maturalnego!
9. Bronisław Komorowski nie zaprotestował przeciwko współczesnym prowokacjom banderowskim wobec Polaków nadal żyjących we Lwowie i innych miejscowościach dawnych Kresów R.P. włączonych na podstawie układów Jałtańskich do ZSRR!
10. Jako Prezydent R.P. nie wystosował noty protestacyjnej do Prezydenta Ukrainy, gdy Poroszenko powiedział publicznie, że... jest dumny z dokonań UPA, co oznacza dumę obecnego Prezydenta Ukrainy z faktu zamordowania przez ukraińskich nacjonalistów z UPA i UON setek tyusięcy bezbronych Polaków od niemowląt po starców w latach od 17 września 1939roku aż po rok 1957!
11. Prezydent R.P. Bronisław Komorowski nie wysłał noty protestacyjnej do Parlamentu Ukrainy gdy w kwietniu 2015 roku najwyższy organ przedstawicielski Ukraińców uchwalił, że każdy kto podważa chwałę UPA będzie ścigany przez ukraińskie prawo i karany więzieniem.

NIE BĘDĄ GŁOSOWAŁ NA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO, BO NIE CHCĘ ZOSTAĆ DEPORTOWANY DO WIĘZIENIA NA UKRAINIE ZA TO, ŻE UZNAJĘ UPA ZA ORGANIZACJĘ ZBRODNICZĄ I DOPUSZCZAJĄCĄ SIĘ LUDOBÓJSTWA NA NARODZIE POLSKIM, natomiast UKRAIŃSKĄ ORGANIZACJĘ NACJONALISTÓW ORAZ SS GALIZIEN UWAŻAM ZA NAZISTOWSKĄ PRZYBUDÓWKĘ HITLERYZMU, A PREZYDENTA POROSZENKĘ ZA STRONNIKA zbrodniarzy UPA!

Rajmund Pollak
2015-05-08 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Informacje:


Jestem rodowitym bielszczaninem i nie wyobrażam sobie przyszłości w innym regionie niż Podbeskidzie . Nie zważam na kierunki wiejących wiatrów. Staram się demaskować obłudę i zakłamanie. Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem, a ponadto ukończyłem podypl. stud. handlu zagranicznego na A.E. we Wrocławiu. Poza tym zdałem egzaminy państwowe z języka francuskiego i niemieckiego. Ukonczyłem również kurs pierwszego stopnia języka włoskiego. Prawdziwych przyjaciół mam kilkanaścioro i to jest największe bogactwo jakie sobie cenię. Napisałem jedną powieść pt.: "Siła przebicia", a druga jest już po korekcie polonistycznej i być może będzie wydana w 2012 roku. Lubię zwiedzać muzea, a zwłaszcza galerie malarstwa. Interesuję się kulturą i sztuką Chin. W lipcu 2010 roku ukończyłem intensywny kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym.Uważam , że ważne są tylko te słowa , które mają pokrycie w czynach lub w zdarzeniach .

Archiwum:


2019
» listopad (1)
» maj (1)
» kwiecień (1)

2018
» październik (1)
» czerwiec (1)

2017
» czerwiec (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2016
» grudzień (2)
» listopad (2)
» październik (3)
» wrzesień (4)
» sierpień (4)
» lipiec (5)
» czerwiec (6)
» maj (3)
» kwiecień (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2015
» grudzień (1)
» listopad (3)
» wrzesień (3)
» lipiec (3)
» czerwiec (3)
» maj (5)
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (4)
» styczeń (3)

2014
» grudzień (6)
» listopad (6)
» październik (7)
» wrzesień (4)
» sierpień (6)
» lipiec (10)
» czerwiec (8)
» maj (9)
» kwiecień (9)
» marzec (8)
» luty (4)
» styczeń (5)

2013
» grudzień (3)
» listopad (1)
» wrzesień (5)
» sierpień (3)
» lipiec (6)
» czerwiec (6)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (7)
» luty (9)
» styczeń (8)

2012
» grudzień (11)
» listopad (8)
» październik (6)
» wrzesień (10)
» sierpień (8)
» lipiec (8)
» czerwiec (6)
» maj (9)
» kwiecień (5)
» marzec (6)
» luty (3)
» styczeń (5)

2011
» grudzień (12)
» listopad (8)
» październik (8)
» wrzesień (7)
» sierpień (10)
» lipiec (3)
» czerwiec (5)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (10)
» luty (7)
» styczeń (6)

2010
» grudzień (9)
» listopad (16)
» październik (10)
» wrzesień (8)
» sierpień (5)
» lipiec (8)
» czerwiec (8)
» maj (8)
» kwiecień (8)
» marzec (3)
» luty (6)
» styczeń (8)

2009
» grudzień (5)
» listopad (3)
» październik (4)

Ostatnie komentarze


[]
bbb
[Jaro]
Ciekawe co dziś o tym co sie dzieje w RP mówi P.Kosmowski
[Rajmund Pollak]
Książkę pt.: "Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji" można zamówić w...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 516198
Newsów: 503
Komentarzy: 420
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Nie zagłosuję na Bronisława Komorowskiego, bo Polska zasługuje na lepszego Prezydenta!, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała